Čelik poražen na blatnjavom Tušnju

• 08/03/2020

Neuslovan i blatnjav teren, kao i loša igra u prvom poluvremenu, koštalo je naš tim 3 boda. Sloboda je povela u 4. minuti golom Amera Bekića, koji udarcem glavom loptu šalje u mrežu. Sloboda je nastavila kontrolisati igru, da bi u 33. minuti sudija Irfan Peljto svirao prenal za Tuzlake, koji uspješno realizuje  Mujagić. Najbolju priliku za naš tim imao je Huseinbašić u 43. minuti, ali lopta odlazi pored gole. Tako je završeno prvo poluvrijeme 2:0. Drugo poluvrijeme ekipa Čelika je nešto bolje izgledala na terenu, ali je prvu šansu, a ujedno i pogodak imao rezervista Mario Crnički u 69. minuti. Sloboda je upisala veoma važne bodove ove sezone, a Čeliku preostaje nastavak borbe za opstanak.

Konačan rezultat: 2:1.

NK Čelik: Pavlović, Vrhovac, Resić, Huseinbašić, Žuna, Aganspahić, Cenaj, Zeljković, Perišić, Volkan, Topcu.